.vc_custom_1456373264867{border-bottom-width: 0px !important;padding-top: 0px !important;padding-right: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;padding-left: 0px !important;}.vc_custom_1456456725837{border-bottom-width: 0px !important;padding-top: 0px !important;padding-right: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;padding-left: 0px !important;}.vc_custom_1637651029320{margin-top: 10px !important;}
domik

SALT HAYAT – GÜMÜŞLÜK YALI

Sessiz ve size özel bir koyda, masmavi manzarasıyla baştan aşağı mutluluk dolu bir proje: Gümüşlük Yalı. Hayatı dolu dolu yaşamak, her anı mutlulukla kucaklamak için kuş cıvıltılarının dalga seslerine karıştığı bir hayat sizi bekliyor.

Projenin Resimleri

Projenin Durumu

BODRUM DA EŞSİZ PROJE GÜMÜLÜK YALI ART YAPI YA EMANET EDİLDİ.

Gümüşlük Yalı, palmiye ağaçları, mutluluk veren begonvilleri ve mandalina ağaçlarıyla, denizin tam yanı başında eşsiz bir hayat sunuyor.

Gümüşlük Yalı’da, her sabah güneşin selamladığı bir hayat size iyi gelecek. Pencerenizden denizi seyretmek bambaşka hissettirecek; çünkü burası Gümüşlük Yalı.

Hep o aradığınız sessizlik, Gümüşlük Yalı’da… Kuş cıvıltılarını en ince detayına kadar duyacağınız, yaprak hışırtılarını hissedeceğiniz evinizde, denizin dalga sesleri sizi iyileştirecek.

 

 • LOKASYON

  Gümüşlük, BODRUM

  YÜKLENİCİ FİRMA

  Art Yapı İnşaat A.Ş

  TİPİ

  Konut Projesi

  DURUMU

  Bitti

  YERLEŞİM

  8.000 m2 Arsa,
  15 adet Havuzlu Daire

Projenin Konumu

 • /